03/12/2019

VII Mikołajkowy Turniej Strzelecki

W dniu 28 listopada 2019 r. odbył się już siódmy w historii naszej szkoły Mikołajkowy Turniej Strzelecki z broni pneumatycznej. Rywalizacja odbyła się na strzelnicy Ligi Obrony Kraju w Koninie.

W turnieju brało udział 31 zawodników – uczniowie oraz nauczyciele naszej szkoły. Zwycięzcą okazał się Dawid Czech z klasy I B. Na drugim miejscu uplasował się Kamil Dziekanowicz z klasy I A, trzecią lokatę zajęła Halina Czerniejewska z klasy I A. Na czwartym miejscu uplasowały się ex aequo pani Katarzyna Bartczak – dyrektor naszej szkoły oraz Wiktoria Sławska z klasy I A. Piąte miejsce zdobyła Wiktoria Wanat z klasy I A.

Głównym celem zawodów było sprawdzenie nabytych umiejętności praktycznych, integracja społeczności szkolnej oraz promocja aktywnych metod spędzania czasu wolnego. Głównym sędzią turnieju był pan Jacek Marciniak.

Dotacja unijna

Szkoła dla prawdziwych fachowców – kształcenie zawodowe młodzieży regionu konińskiego